Орест (forko) wrote,
Орест
forko

Чотири ролики по Угоді про асоціацію з ЄС (ВІДЕО-ІНФОГРАФІКА)

Відео-інфографіка пояснює, як Угода про асоціацію змінить наше життя. В документі понад 900 сторінок, тому в роликах відображені тільки загальні напрямки змін, без деталізації.
Вкотре наголошуємо, що наступного дня після підписання Угоди чи її ратифікації усіма членами ЄС наше життя не зміниться. Угода вимагає від України зробити безліч змін у законодавстві і організації державного управління. Європейці готові нас консультувати, допомагати грошима і досвідом. Але чи зуміємо ми усі: влада, опозиція, суспільство і преса втілити взяті зобов’язання і цим наблизитися до Європи залежить тільки від нас.
Над роликами працювали ГО "ЦЕНТР ЮЕЙ" та TEXTY.org.ua. Тест озвучив відомий український співак ФОМА.
1. Що таке Угода про асоціацію.
У ролику розповідається про Угоду в цілому, про те, що воно дасть Україні і які вигоди може отримати країна завдяки введенню стандартів ЄС у трудових, екологічних ,нормах , а також європейських вимогах до якості продуктів харчування та системи освіти.

2. Як зміниться екологія в Україні.
Тема цього ролика - зміни, які відбудуться в екологічній політиці країни після підписання документа і як за допомогою нової системи контролю повітря стане чистіше

3 . У чому головні відмінності договору з ЄС та угоди з Митним союзом

4 . Що зміниться для дрібного і середнього бізнесу
У четвертому відеоролику пояснюються важливі технічні зміни у законодавстві, котрі зменшать адміністративний тиск на бізнес.

А ось для порівняння російський ролик про Митний союз:

Джерело
Tags: відео, єс
Subscribe
promo forko june 18, 2013 11:43 46
Buy for 1 000 tokens
Цей добротний нащадок славних часів баб ці Австрії досі стоїть серед таких же кам'яниць квадрат у однієї з численних площ Ринок котрогось з галицьких міст. Його товстим стінам не страшна непогода, хоча й старечо порипують понівечені…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments