?

Log in

No account? Create an account
око

forko

Горище

Риплять зачовгані сходи по дорозі до неба


Previous Entry Share Next Entry
око
forko

Хороша новина: на заклик Тимошенко два євромайдани об'єднано в один та прибрано партійну символіку!

Юля, сидячи в Качанівській колонії, потрохи перетворюється на матір нації. Схоже їй, як і Луценку, ув'язнення пішло на користь. Недаремно Янукович так боїться її  звільнення, навіть без права балотуватись в президенти.
Тимошенко закликала політичні сили прибрати партійну символіку і створити єдину раду євромайдану.
Про це йдеться у зверненні Тимошенко, яку оприлюднила її донька Євгенія після зустрічі з матір'ю в ЦКБ № 5 (Харків) у вівторок.
"Заради нашої мети, заради нашої єдності, заради нашої сили і нашої перемоги, я від усього серця прошу всі політичні сили прибрати партійну символіку, партійні прапори, намети, гасла", - закликала екс-прем'єр.
"Все, що заважає нашій абсолютній єдності, має бути негайно прибране! Зробіть навіть більше, ніж вимагає громадський майдан. Нам потрібен результат - Угода про асоціацію, а не процес партійних змагань", - підкреслила вона.
"Радійте і пишайтеся тим, що ви українці, що ви робите історичну справу, що у вас є всі шанси стати успішною країною у складі Європейського Союзу", - додала Тимошенко.
Екс-прем'єр, звертаючись до учасників євромайданів в Києві, називає роз'єднання на два майдани складністю, яку обов'язково потрібно подолати.
"Кожна країна, що має таких синів і дочок, має велике і щасливе майбутнє. Ви - сила, надія і перемога України! Кожен день я молюся, щоб ви вистояли, щоб ви, як в далекому 2004 році блискуче і переконливо перемогли", - сказала вона.
"Ця можлива перемога - дуже важке і важливе завдання. Немає такої мирної і моральної жертви, яку б ми не принесли заради нашого європейського майбутнього. Але є складність на нашому шляху, яку потрібно обов'язково подолати. Це роз'єднання нашої єдиної проєвропейської сім'ї на два майдани. Це робить нас слабшими. Це відбирає у нас і так дуже складний шанс на перемогу", - йдеться у зверненні Тимошенко.
Екс-прем'єр закликає партійних керівників залучити студентів до процесів управління євромайданом.
"Подивіться на нашу молодь, яка оголосила студентський страйк, яка вийшла на всі майдани країни. Це наш безцінний скарб. Зробіть все, щоб злитися з ними в єдину непереможну силу", - сказала вона.
"Я прошу вас, досвідчені партійні керівники, залучити студентський актив повною мірою до управління всіма процесами життя євромайдану", - йдеться у зверненні Тимошенко.
Вона також закликає створити єдину раду євромайдану.
"Я прошу всіх створити єдину раду євромайдану, в яку запросити представників всіх активних громадських і партійних команд. Працюйте разом, вирішуйте разом. В цій загальній раді не потрібно жодних керівників, кураторів та організаторів. Вирішуйте все, як у Євросоюзі, консенсусом", - закликала Тимошенко.
"Я хочу запитати у майдану, чи підтримують вони саме таке всеукраїнське об'єднання? Якщо так, я прошу проголосувати і якнайшвидше зняти всю партійну символіку", - йдеться у зверненні екс-прем'єра.
Тимошенко наголошує, що єдність - основа перемоги евромайдану.
"Наша мета - Європа. Україна - це Європа. Наша єдність - основа повної перемоги . Або підписання угоди або Янукович не президент. Я в вас вірю, я вірю в кожного з вас", - сказала вона.
"Ви сучасні герої України. Ви сьогодні пишете сучасну історію і змінюєте майбутнє об'єднаної Європи. Таку справу треба робити тільки сильною єдиною командою. Об'єднуйтеся! Слава Україні!" - завершила своє звернення Тимошенко.
За словами Євгенії Тимошенко, найближчим часом , це звернення зачитають зі сцени Євромайдану.
Джерело
АПД: Європейська площа прибирає партійні прапори!!!! (с)Shura Falkoner. Мітингувальники з Європейської площі в Києві перейдуть на Майдан Незалежності. Таким чином обидва євромайдани об'єднаються

promo forko june 18, 2013 11:43 46
Buy for 1 000 tokens
Цей добротний нащадок славних часів баб ці Австрії досі стоїть серед таких же кам'яниць квадрат у однієї з численних площ Ринок котрогось з галицьких міст. Його товстим стінам не страшна непогода, хоча й старечо порипують понівечені…

  • 1
Юля навіть будучи в тюрмі може підняти свій рейтинг)

тому що правильні речі говорить

щиро кажучи, в мене нема твердого переконання в тому, що Юля не підписала б ТС, якби тоді виграла вибори

так само, але в'язниця міняє людей.

я думала, я одна така D)
але "матір нації" - це занадто
думаю, нею буде керувати помста..

помста само собою. але як вона вдало примірює на себе цей образ.

Кстати, если автор не знает - Юля не сидит, а уже больше года лежит в Железнодорожной больнице г. Харькова

це і так є частиною відбування покарання) А сидить, чи лежить - не суттєво.
По простому вона мотає срок)

дякую за уточнення, суті це не міняє.

Юля потрохи перетворюється на матір нації...
+++++++
А як щодо слів Ярослава Кендзьора?
"Я на власній шкурі знаю, що таке політичне переслідування. І коли сьогодні хтось кричить, що Тимошенко ув’язнена з політичних міркувань, мені гірко це слухати. Люди, які пережили кенгірське чи воркутинське повстання, які відкантували у мордовських тюрмах і таборах, в інших таборах ГУЛАГу по 10-20 років, розмовляючи зі мною, розводять руками і видушують із себе прикру посмішку. Якщо Юлія Володимирівна – політичний в’язень, то хто ж ми тоді? Чи можу я поставити Тимошенко поруч із класичними політичними в’язнями – Степаном Хмарою, Вячеславом Чорноволом, Євгеном Сверстюком, Василем Стусом. Це є приниження. Це дискредитація поняття «політичний в’язень» і «політичні переслідування».

Цього не розуміють чиновники ЄС. Щоби ґрунтовно проілюструвати те, що Тимошенко – невдала ілюстрація цієї проблеми українського судочинства, наведу ще один приклад. Чую на Заході і в Україні із середовища прихильників Юлії Тимошенко роздаються повідомлення, що Юлія Тимошенко – поборник демократії. А її ув’язнення – ознака нищення демократії. Хочеться європейським чиновникам – і Фюле, і Кваснєвському, і Коксу, і іншим – вручити проект Конституції України, яку Юлія Володимирівна у 2008-2009 роках готувала разом із Віктором Федоровичем за юридичної консультації Віктора Медведчука. Почитавши цей унікальний фоліант, хай би вони побачили, яку демократію в Україні Тимошенко збиралась збудувати. Також я би їм вручив рішення Печерського суду, яке Тимошенко в 2008 році собі організувала, - про заборону критики роботи Кабінету міністрів і прем’єр-міністра. Цього було би досить.

Як реагує Тимошенко на дії Москви, безпардонні і відверто ворожі останнього часу? От вона, здається, реагує на всі речі, дає поради, керує опозицією. Але ніхто не виловить з Інтернету висловлювання Тимошенко, яке б засуджувала політику Москви щодо України в останні тижні, місяці. Чи висловилась коли-небудь Юлія Тимошенко про недружню політику Путіна по відношенню до України? Ніколи. Чи хто-небудь почув, щоб вона не гарно відгукнулась про великого ініціатора інтеграції України у Митний Союз Медведчука? А хто чув, щоб Тимошенко засудила міністра Табачника за його діяльність по знищенню української мови, духовності, історії? Чому вона своєю увагою обходить ці проблеми і цих персоналій? Та тому що це найближчі друзі по духу і по крові."

цікава думка.

вибачаюсь за вираженіє, але піздабол цей Кендзьор, депутат 6-ти скликань ВР

Ця істина давно відома - що може розумного і наболілого сказати депутат 6-ти скликань ВР? Гарно колись Жванецький на цю тему висловився:
"Мы овладеваем более высоким стилем спора. Спор без фактов. Спор на темпераменте. Спор, переходящий от голословного утверждения на личность партнера.
Что может говорить хромой об искусстве Герберта фон Караяна? Если ему сразу заявить, что он хромой, он признает себя побежденным.
О чем может спорить человек, который не поменял паспорт? Какие взгляды на архитектуру может высказать мужчина без прописки? Пойманный с поличным, он сознается и признает себя побежденным.
И вообще, разве нас может интересовать мнение человека лысого, с таким носом? Пусть сначала исправит нос, отрастит волосы, а потом и выскажется."

Багато зайвого приписують діям Тимошенко.
Так і з майданом на Європейській площі; партії ще давно повинні були зрозуміти - народ здатен відстоювати своє самостійно, йому не потрібно вождя на чолі колонни. Партії, політики довго ще будуть думати, що вони на передовій, що їх слова можуть суттєво впливати на народ. Насправді політики дуже довго мусять заробляти авторитет, аби народ почав ім довіряти.

не сперечаюсь, але якраз Тимошенко зробила те що було потрібно всім і чого не запропонував жоден інший політик.

  • 1