Орест (forko) wrote,
Орест
forko

Прошу допомоги.

Львів! Потрібна допомога волонтеру ! Даник Дідич в біді !
Ми щодня чуємо, як багато хорошого роблять волонтери і кожен впевнена розуміє, яка колосальна робота проводиться для того, щоб хлопці на передовій були одіт, взуті, нагодовані, мали медикаменти і необхідні засоби захисту. Волонтери щодня допомагають десяткам і сотням своїх підопічним. Але волонтери теж люди і на жаль вони теж інколи потребують допомоги.
Вчора сталася біда в родині Дідичів. Даник Дідич, один з організаторів групи "Допоможи фронту" потрапив в лікарню з серйозними проблемами з серцем. Оперативно було проведено стентування і зараз його життю вже нічого не загрожує. Але маєм іншу проблему - фінансову. Під чесне слово Уки і Наталі Іжицької були надані необхідні розхідні матеріали. які були потрібні для операції. Сума чималенька . Витрати лише на операцію потягнули на 39 623 грн. Маємо час до вівторка, щоб то оплатити. Окрім того будуть ще інші розходи на ліки .
Волонтерська родина Дідичів не має таких коштів . тож мусимо допомогти. Адже ми велика волонтерська родина, а в родині ніхто нікого не покидає в важкі часи.
(Улянко вибач .але ми не можемо стояти осторонь)
наразі даю свою карту і чекаю від Улянки її.
Приват Банк 5168742061987834
Також кошти можно занести на головну пошту на склад "Допоможи фронту", казати , що для Даника Дідича.
Lipska Nataliya
ПС: Слова Наталки підтверджую. Даник справді чудова людина, він багато зробив і на майдані і під час війни.
Tags: львів
Subscribe
promo forko june 18, 2013 11:43 46
Buy for 1 000 tokens
Цей добротний нащадок славних часів баб ці Австрії досі стоїть серед таких же кам'яниць квадрат у однієї з численних площ Ринок котрогось з галицьких міст. Його товстим стінам не страшна непогода, хоча й старечо порипують понівечені…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments