?

Log in

No account? Create an account
око

forko

Горище

Риплять зачовгані сходи по дорозі до неба


Previous Entry Share Next Entry
око
forko

"Український меморіал" просить інформаційної допомоги!


Вперше за два роки ми хочемо попросити допомоги у Інтернет-спільноти в розвитку нашого проекту, допомоги інформаційної.

Проект «Український меморіал» існує трохи більше двох років, але поки на жаль ми далекі від розміщення всіх біографій загиблих, а також розміщення всіх пам'ятників і меморіальних дощок. Хочемо звернутися до всіх, хто має або може зібрати інформацію - поділіться нею з нами через нашу сторінку в FB https://www.facebook.com/ukraine.memorial/ або на пошту ukraine.memorial@gmail.com.
Нас цікавлять:
- Будь-яка інформація про загиблих
- Фотографії могил
- Фотографії меморіальних дощок і пам'ятників. Бажано з декількох ракурсів і окремо крупним планом дошки з прізвищами, кому присвячений пам'ятник.

Якщо ви є автором фотографій - ми завжди зберігаємо авторство, підписуючи автора фото.
Якщо ви бажаєте приєднатися до команди проекту, то нам катастрофічно не вистачає людей для обробки інформації, пов'язаної з написанням біографій. Всьому навчимо!
Відразу хочемо відповісти на питання, які скоріше за все виникнуть.
1. Ми знаємо про існування аналогічних проектів. Ми почали свою роботу 26 червня 2014 року і на той момент не зуміли знайти жодного аналога. Після появи аналогічних проектів ми намагалися контактувати з деякими з них, але на жаль, консенсусу не знайшли. На даний момент ми не бачимо перешкод для існування аналогічних проектів і висловлюємо свою повагу всім, хто працює в цьому напрямку і ми завжди відкриті до співпраці.
2. Проект не комерційний і на 100% реалізується силами нечисленної команди проекту.
3. Ми вважаємо, що основна відмінність нашого проекту - це підхід до інформаційної та технічної частини. Всі біографії пишуться спеціально для сайту, ми не копіюємо інформації з Інтернет і в міру можливості намагаємося отримувати інформацію у родичів або близьких людей загиблих. Саме це є причиною повільного розміщення матеріалу, але якість того варта! Що стосується технічної частини - ми постійно покращуємо і допрацьовуємо її, щоб в результаті отримати унікальний сайт-енциклопедію і звичайно ж відкриті для ваших ідей і пропозицій. Всі біографії будуть розміщені на 4 мовах: українська, англійська, польська та російська. Переклади здійснюють професійні перекладачі.
4. В майбутньому на сайті будуть розміщені і загиблі українські миротворці. Є ще ряд ідей для розвитку проекту, але про це пізніше.
P.s. будемо вдячні за репост і підпис на нашу FB сторінку (с)


promo forko june 18, 2013 11:43 46
Buy for 1 000 tokens
Цей добротний нащадок славних часів баб ці Австрії досі стоїть серед таких же кам'яниць квадрат у однієї з численних площ Ринок котрогось з галицьких міст. Його товстим стінам не страшна непогода, хоча й старечо порипують понівечені…