Орест (forko) wrote,
Орест
forko

"Український меморіал" просить інформаційної допомоги!


Вперше за два роки ми хочемо попросити допомоги у Інтернет-спільноти в розвитку нашого проекту, допомоги інформаційної.

Проект «Український меморіал» існує трохи більше двох років, але поки на жаль ми далекі від розміщення всіх біографій загиблих, а також розміщення всіх пам'ятників і меморіальних дощок. Хочемо звернутися до всіх, хто має або може зібрати інформацію - поділіться нею з нами через нашу сторінку в FB https://www.facebook.com/ukraine.memorial/ або на пошту ukraine.memorial@gmail.com.
Нас цікавлять:
- Будь-яка інформація про загиблих
- Фотографії могил
- Фотографії меморіальних дощок і пам'ятників. Бажано з декількох ракурсів і окремо крупним планом дошки з прізвищами, кому присвячений пам'ятник.

Якщо ви є автором фотографій - ми завжди зберігаємо авторство, підписуючи автора фото.
Якщо ви бажаєте приєднатися до команди проекту, то нам катастрофічно не вистачає людей для обробки інформації, пов'язаної з написанням біографій. Всьому навчимо!
Відразу хочемо відповісти на питання, які скоріше за все виникнуть.
1. Ми знаємо про існування аналогічних проектів. Ми почали свою роботу 26 червня 2014 року і на той момент не зуміли знайти жодного аналога. Після появи аналогічних проектів ми намагалися контактувати з деякими з них, але на жаль, консенсусу не знайшли. На даний момент ми не бачимо перешкод для існування аналогічних проектів і висловлюємо свою повагу всім, хто працює в цьому напрямку і ми завжди відкриті до співпраці.
2. Проект не комерційний і на 100% реалізується силами нечисленної команди проекту.
3. Ми вважаємо, що основна відмінність нашого проекту - це підхід до інформаційної та технічної частини. Всі біографії пишуться спеціально для сайту, ми не копіюємо інформації з Інтернет і в міру можливості намагаємося отримувати інформацію у родичів або близьких людей загиблих. Саме це є причиною повільного розміщення матеріалу, але якість того варта! Що стосується технічної частини - ми постійно покращуємо і допрацьовуємо її, щоб в результаті отримати унікальний сайт-енциклопедію і звичайно ж відкриті для ваших ідей і пропозицій. Всі біографії будуть розміщені на 4 мовах: українська, англійська, польська та російська. Переклади здійснюють професійні перекладачі.
4. В майбутньому на сайті будуть розміщені і загиблі українські миротворці. Є ще ряд ідей для розвитку проекту, але про це пізніше.
P.s. будемо вдячні за репост і підпис на нашу FB сторінку (с)

Tags: ато, імена
Subscribe

promo forko june 18, 2013 11:43 46
Buy for 1 000 tokens
Цей добротний нащадок славних часів баб ці Австрії досі стоїть серед таких же кам'яниць квадрат у однієї з численних площ Ринок котрогось з галицьких міст. Його товстим стінам не страшна непогода, хоча й старечо порипують понівечені…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments