?

Log in

No account? Create an account
око

forko

Горище

Риплять зачовгані сходи по дорозі до неба


око
forko

Про парад і його необхідність!

Не хотілось, але є потреба внести ясність. Раніше день незалежності для мене був одним із шаблонним свят: типу дня всіх трудящих чи дня Конституції – халявний вихідний, не більше.
З 2014 усе змінилось. Тепер я добре розумію ціну Незалежності.
За нашу незалежність сплачено смертями Устима Голоднюка, Богдана Сольчаника, Євгена Подолянчука та тисячами інших.
Ми змужніли і нам уже 25! Ми стали державою, а не окремими територіями, на що так надіялась росія.
Ми вистояли! І ми переможемо!

Tags:

око
forko

Громадський бюджет Львова: як це працює!

Напевне кожен з нас хотів мати можливість покерувати містом, вирішувати, що саме буде зроблено у нас на вулиці, в нашому районі чи місті загалом. Приміром я б нарешті відремонтував хідники на нашій вулиці, які здається не знали ремонтів ще з моменту мого народження.:-) І завдяки громадському бюджету Львова така можливість з’явилась!

5 простих кроків:
1. Придумайте ідею – проект.
2. Обговоріть його з сусідами. Зберіть 25 (50) підписів.
3. Подайте проект через електронний сервіс «Громадський бюджет»
4. Проведіть інформаційну кампанію на його підтримку.
5. Проекти, за які проголосує найбільше львів’ян будуть реалізовані в 2017 році!

Тобто вам не потрібно переконувати «міцних господарників» з районної адміністрації чи депутатів з міської ради, вам потрібно переконати мешканців Львова, своїх сусідів та знайомих. Якщо вони вам повірять і проголосують – Ваш проект буде реалізований Львівською міською радою!
Read more...Collapse )

око
forko

Прибытие командира украинской ДРГ в Крым (оперативная съёмка ФСБ)око
forko

Бийся за Неї! Вмирай за Неї!око
forko

"Український меморіал" просить інформаційної допомоги!


Вперше за два роки ми хочемо попросити допомоги у Інтернет-спільноти в розвитку нашого проекту, допомоги інформаційної.

Проект «Український меморіал» існує трохи більше двох років, але поки на жаль ми далекі від розміщення всіх біографій загиблих, а також розміщення всіх пам'ятників і меморіальних дощок. Хочемо звернутися до всіх, хто має або може зібрати інформацію - поділіться нею з нами через нашу сторінку в FB https://www.facebook.com/ukraine.memorial/ або на пошту ukraine.memorial@gmail.com.
Нас цікавлять:
- Будь-яка інформація про загиблих
- Фотографії могил
- Фотографії меморіальних дощок і пам'ятників. Бажано з декількох ракурсів і окремо крупним планом дошки з прізвищами, кому присвячений пам'ятник.

Read more...Collapse )

око
forko

Земля пухом, друже Міф.

В зоні АТО загинув Василь Сліпак....
Оперний співак, 19 років прожив у Франції, виступав в Паризькій опері,  з початком війни на сході приїхав добровольцем в ДУК ПС.

Read more...Collapse )

око
forko

Жива. Трейлер.


Після вчорашньої презентації трейлеру, душевного спілкування з командою фільму та виступу "Був'є" - ЖИВА 2016 стає найочікуванішим фільмом осені!

око
forko

Крим 2014-1944.
рука-смайл
forko

Казка про п'ятницю, 13-го.

Оскільки цього року п’ятниця,13-го співпало з Дитячим форумом, розповім вам одну химерну казку про Львів.
Місто Лева завжди було містом відкритим для світу. Тут мирно вживались українці й поляки, вірмени та жиди, греки, німці, венеціанці та десятки інших національностей. Разом жили, трудились і коли виникала потреба боролись спільно проти ворога. Так само разом, без вагань, ставали в обороні державності цілої країни, коли загрожувала тиранія або приходила біда на далекі східні кордони. Багато воювало, інші допомагали їм, як могли.
Тим часом, місто росло, місто розвивалось і кожного дня приймало тисячі гостей, які були в захопленні від його архітектури та історії. Однак доброзичливими з цих гостей були далеко не всі. Деякі з них зловісно та пильно видивлялись головні будівлі, охорону та доступ до них. І були немало здивовані вільним доступом людей до міської ратуші.
– Це місто можна легко захопити – міркували вони – Ми привеземо сюди зброю, своїх найкращих воїнів, одягнутих як звичайні подорожні, захопимо місто і оголосимо його нашою народною республікою, як це було в інших містах.

Read more...Collapse )

око
forko

Патріотів України, в окупованому Донецьку, привітали листівками!

Українські безпілотники скинули кілька тисяч листівок під час військового параду терористів. У такий спосіб військові привітали патріотів, які лишились на Донбасі, з Днем Перемоги. Попри шалені заходи безпеки російських найманців, дрони обійшли усі кордони і безперешкодно долетіли до самого центру Донецька.